Certifikáty

Normy a bezpečnost

Produkty Eubiq jsou navrženy a vyrobeny tak, aby splňovaly všechny podstatné mezinárodní normy. Na základě testování v předních a renomovaných laboratořích, jako např. TÜV SÜD PSB Corporation, ASTA BEAB, Testing & Certification Australia (TCA), GOST.R, Intertek ETL - Semko, Korean Testing Laboratory (KTL), všechny produkty Eubiq splňují normy IEC a příslušné normy zemí jako Singapur, Indie, Korea, Austrálie, Malajzie, Saudská Arábie, Kuvajt, Rusko, Velká Británie, Německo, a ostatní země Evropské Unie.
Systém Eubiq byl certifikován také na Slovensku, v EVPÚ a.s. Nová Dubnica - SKTC-101.

Prohlášení o shodě systému Eubiq

Výhradní distributor pro Českou a Slovenskou republiku vydává prohlášení o shodě pro produkty Eubiq. Tímto jednoznačně garantuje, že elektrické lišty a adaptéry Eubiq vyhovují všem technickým nárokům, které na ně příslušné normy kladou. Výrobky Eubiq, tedy jak elektrické lišty tak i adaptéry Eubiq jsou v souladu s evropskými normami a nesou označení CE.

Záruka kvality Eubiq

V naši plně vybavené testovací laboratoři přímo ve výrobním závodě jsou produkty neustále podrobované přísným testům, aby byla zaručena co nejvyšší kvalita, bezpečnost a spolehlivost.